Dla hurtowni

Indywidualna oferta dla hurtowników

Głównym profilem naszej działalności jest importowanie porcelany chińskiej, dystrybucja porcelany polskiej i drobnego agd. Wraz z Nowym Rokiem podjęliśmy współpracę z koreańskim producentem garnków ceramicznych i staliśmy się przedstawicielem w Polsce.

Stworzyliśmy własną markę KUKINI, której oficjalna promocja rozpoczęła się 1 marca 2014. Jako firma o ustabilizowanej pozycji na rynku, dostarczamy naszym odbiorcom, gwarancję konkurencyjnych cen i wysokiej jakości towarów.

Kluczowym przesłaniem naszej firmy jest importowanie garnków i patelni ceramicznych o nowych rozwiązaniach designerskich i technologicznych. Aby usprawnić kontakt z dużymi i małymi hurtowniami stworzyliśmy moduł do zamówień i śledzenia stanów magazynowych.

Logistyka i transport

  • Firma mieści się w Warszawie, posiada swój magazyn, zatem realizacja zamówień jest prężna i precyzyjna. Towar dostarczamy osobiście lub przesyłamy kurierem.
  • Po przesłaniu zapytania oraz zamówienia poprzez formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin i potwierdzimy stan bieżący zamówionych produktów. Czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie i nie przekracza 7 dni. Przy zamówieniu powyżej 5 tysięcy złotych transport GRATIS.
  • Pracujemy od poniedziałku do soboty.
    Naszym klientom detalicznym proponujemy zapoznanie się z wybranymi produktami na stronie kukini.pl, gdzie poglądowo przedstawione są bogate wzory poszczególnych modeli.

Zapisz się Newslettera

i odbierz kupon rabatowy!

[ Regulamin promocji ]